Życzenia sylwestrowe

Życzenia Sylwestrowe – zwyczaj wysyłania życzeń sylwestrowych w Polsce jest niezwykle popularny wysyłamy je 30 i 31 Sylwestra, a nawet wcześniej, oto nasze propozycje. Sylwester to czas zabawy w gronie rodziny lub znajomych. Podczas niej, gdy wybije północ, składamy sobie życzenia sylwestrowe. Dzień też jest ostatnim dniem roku. To dobry moment, by przypomnieć sobie o tych, którzy są od nas daleko – rodzinie i znajomych, i posłać im życzenia sylwestrowe albo złożyć je przez telefon. Wiele wierszyków i tradycyjnych życzeń na tę okazję znaleźć można w naszym serwisie. Doskonale nadają się one zarówno do składania podczas spotkań, jak i wysłania pocztą, mailem czy smsem.

Życzenia sylwestrowe

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same: Byś w przyszłym roku zbudował zamek, byś miał sto koni i sto samochodów, byś nigdy do płaczu nie miał powodów, byś w końcu był tym – kim zawsze marzyłeś, w zgodzie z sumieniem, i układów zawiłych.

Święta, Święta i po Świętach, żadna osoba już o nich nie pamięta, bo Sylwester już za pasem, bawmy ostro się w tym czasie.

Przetańczenia aż do rana, setki korków od szampana, kupy śmiechu, zero kaca, bo już wkrótce, czeka praca!

Przetańczenia aż do rana,
Setki korków od szampana,
Kupy śmiechu, zero kaca –
No, bo wkrótce czeka praca!

Sylwester już się zbliża,
już jest za rogiem,
Dzisiaj sylwester pełen:
Marzeń,
Petard i nie tylko,
Życzę wszystkim szczęśliwego
Nowego roku
i udanego sylwestra

Życzenia na sylwestra

Upojnego Sylwestra oraz samej pomyślności i szczęścia w Nowym Roku życzy…

Święta, Święta i po Świętach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już nadchodzi,
bawmy się wspaniale w tym czasie.:)

W Sylwestrową noc do białego rana
wypijcie butelkę wielkiego szampana,
bez tego rok nie będzie udany,
choć Ci życzę masę kasy,
szczęścia i miłości

Niech już strzelają korki z Szampana
A Ty baw się świetnie do białego rana
Wszystkiego dobrego z okazji Sylwestra życzy…

Sylwester już niebawem,
już jest za rogiem,
Dzisiaj sylwester pełen:
Marzeń,
petard i nie tylko,
Życzę wszystkim szczęśliwego
Nowego roku
i udanego sylwestra

Życzenia sylwestrowe 2022

Dużo procentów w szampanie,
Kogoś kto poda śniadanie,
a na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!

Przetańczenia, aż do samego rana,
Setki korków od szampana,
Dużo śmiechu, zero kaca –
No, bo wkrótce czeka praca!

Kolejny Sylwester lecz życzenia ciągle te same:
Byś w przyszłym roku postawił zamek,
byś miał sto koni i sto samochodów,
byś nigdy do płaczu nie miał powodów,
byś w końcu był tym – kim zawsze marzyłeś,
w zgodzie z sumieniem, i układów zawiłych.

W Sylwestrową noc do rana
wypijcie nie jedną butelkę szampana,
bez tego rok nie będzie udany,
choć Ci życzę kosztowności,
szczęścia i miłości.

Sylwestrowe życzenia

Jest radośnie, gra orkiestra, a więc z nami spędź sylwestra.

Gdy sylwestrowa impreza obsypie Cię deszczem konfetti
i oplącze zwojami serpentyn,
pamiętaj, że to ja obsypałam Cię swoimi życzeniami
i oplątałam pamięcią.

Sylwester niech będzie udaną zabawą, a Nowy Rok pozbawiony będzie przykrości, a składa się jedynie z sukcesów i szczęśliwych chwil.

Kolejny sylwester jest dziś z nami. Cieszymy się z minionego czasu patrząc z nadzieją na to wszystko, co dopiero przed nami. Oby każdy dzień tego nowego roku był dla Ciebie pasmem niekończących się przyjemności, szczerego śmiechu i niesłabnącej życiowej energii. Ciesz się każdą chwilą i dziękuj za piękny dar życia.

Niech ten sylwester będzie niezapomnianą dla Ciebie nocą podczas której nawet na chwilę nie zniknie z Twojej twarzy Twój czarujący uśmiech. Niech każdy dzień nowego roku daje Ci wiarę we własne możliwości i wiele pogody ducha. Idź śmiało przez życie i odważnie realizuj swoje zamierzenia i szalone plany.

Życzenia na sylwestra 2022

Moja kochana, żałuję że w ten sylwester, w tę magiczną noc nie mogę być z Tobą. Przyjmij jednak ode mnie najszczersze życzenia zdrowia, miłości i wielkiej pomyślności. Oby każdy dzień nowego roku był dla Ciebie powodem do zadowolenia i dobrą okazją do samorealizacji i spełniania swoich najskrytszych marzeń.

Kochana Przyjaciółko, mam nadzieję że ten sylwester jest dla Ciebie przepięknym czasem radości i szalonej zabawy. Życzę Ci, by każdy dzień tego nowego roku sprawiał, że na Twojej twarzy będzie widniał przepiękny uśmiech, a Twoje serce będzie zarażało miłością. Uśmiechaj się do świata i ludzi i idź przez życie z uniesioną głową.

Niech goszczący dziś u nas sylwester będzie dla ciebie czasem niezapomnianej zabawy do białego rana. Szalej dziś z przyjaciółmi i ciesz się każdą chwilą tej magicznej nocy. Oby każdy dzień tego nadchodzącego nowego roku przynosił Ci dużo wiary we własne możliwości i mocy do realizacji wszystkich swoich postanowień.

Sylwester życzenia

Niech ten Sylwester będzie czasem spędzonym w miłej atmosferze, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Baw się szczerze, śmiej się głośno, tańcz do woli i składaj swoim bliskim życzenia szczęścia, miłości i wszelkiej pomyślności. Tego życzę Ci również ja. Niech każdy nowy dzień nadchodzącego roku miło Cię zaskakuje i będzie powodem do szczerej radości.

Dziś imieniny obchodzi sylwester. Jest to też czas szalonej zabawy, tańców do białego rana i okrzyków radości. Niech dla Ciebie będzie to również noc niezapomnianej zabawy i wielu dobrych życzeń. Niech każdy nadchodzący dzień nowego roku będzie dla Ciebie okazją do spełniania swoich najskrytszych marzeń i realizacji śmiałych planów.

Dziś sylwester. Niech będzie to noc szaleństwa i szampańskiej zabawy. Śmiej się dziś głośno, krzycz z radości i tańcz do białego rana. Niech w nadchodzącym Nowym Roku spełnią się wszystkie Twoje marzenia.

Życzenia sylwester

Sylwester to magiczna, jedyna taka w roku noc, gdy z sentymentem spoglądamy na cały poprzedni rok i z nadzieją wyglądamy tego co piękne, dobre i wartościowe w roku nadchodzącym. Oby wszystkie dni tego nowego roku były dla Ciebie pasmem niekończącej się radości i spełnienia. Obyś szczerze dziękował za każdą chwilę swojego pięknego życia.

Dziś sylwester, wyjątkowa noc w którą składamy sobie najszczersze życzenia. Niech każdy dzień tego nadchodzącego Nowego Roku będzie pełen miłości, szacunku i zrozumienia. Niech Twoje marzenia spełniają się szybko a cele realizują sprawnie. Oby grono zaufanych, pomocnych przyjaciół nigdy Cię nie opuszczało a na twarzy zawsze widniał uśmiech.

Kolejny sylwester jest już z nami. Dziś możemy przeanalizować nasze postanowienia na mijający właśnie rok i pomyśleć o nowych. Oby wszystkie je udało Ci się spełnić. Niech każdy nadchodzący dzień będzie dla Ciebie pasmem życiowych i zawodowych sukcesów. Oby w Twoim otoczeniu nigdy nie zabrakło kochających Cię i wspierających przyjaciół.

Kochana, niech ten sylwester przyniesie Ci same chwile radości i szalonej zabawy w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Śmiej się dziś głośno i raduj każdym momentem patrząc z nadzieją na każdy kolejny dzień nadchodzącego roku. Niech uśmiech nawet na chwilę nie znika z twojej twarzy a pozytywny nastrój niech Cię nie opuszcza.

Sylwester dziś u nas zagościł. Niech będzie on czasem świetnej zabawy i radosnych tańców w gronie przyjaciół. Wszystkiego co najlepsze w tym nadchodzącym Nowym Roku.